Bingo

bingo

„Bingo“ yra itin smagus ir nuotaikingas žaidimas, kurio esmė yra užbraukti eilutę su laimingais skaičiais. Šis yra populiarus visame pasaulyje, o dėl šios priežasties skirtingose šalyse yra žaidžiama su šiek tiek kitomis taisyklėmis. Lietuvoje „Bingo“ žaidžiamas Europoje populiariomis taisyklėmis, kurios minimaliai skiriasi nuo JAV žaidžiamo žaidimo. Šiame straipsnyje padėsime jums plačiau susipažinti su žaidimo taisyklėmis, aptarsime į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį žaidžiant bei pakalbėsime apie tai, kur galima žaisti Bingo.

Bingo žaidimo istorija

Bingo atsirado Italijoje, maždaug XVI amžiaus viduryje. Viskas prasidėjo nuo to, kad tai buvo loterijos žaidimas, kurio metu buvo traukiami ir išbraukomi skaičiai, tai panašu į dabartines taisykles, tačiau dabar Bingo nėra priskiriama loterijoms, tai yra nepriklausomas žaidimas su savo taisyklėmis. Žaidimo populiarėjimas leido plisti po visą pasaulį bei taip palaipsniui keitėsi žaidimo taisyklės.

1778 metais šis žaidimas pasirodė Prancūzijoje, čia žaidimo kortelė buvo padaryta į tris horizontales bei 9 vertikalias eilutes, o žaidime naudojami skaičiai nuo 1 iki 90. Prieš 100 metų, žaidimą dar šiek tiek perdarė ir sukūrė Hugh J.Ward Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis užpatentavo žaidimą „Bean“ pavadinimu ir išleido žaidimo taisykles. Laikui bėgant žaidimas E.Lowe pastangomis dar labiau populiarėjo JAV, o vieną dieną bežaidžiant vienas iš laimėtojų sušuko „Bingo!” ir nuo tada tai tapo pagrindiniu žaidimo pavadinimu.

Kokios yra žaidimo taisyklės

Žaidimas yra labai paprastas, kadangi anksčiau buvo vienas iš loterijų žaidimų, jame ir dabar galima pamatyti daug panašumų į žaidimus loterijose. Žaidimo tikslas yra užbraukti eilutę su laimingais kamuoliukais, kuriuos traukia žaidimo vedėjas arba ridena mašina. Viskas, ką jums reikia daryti žaidimo metu, tai stebėti kamuolius bei laiku juos užbraukti. Žaisti yra dar lengviau, jeigu žaidžiate internete, kadangi laimingus skaičius už jus užbrauks pati žaidimo sistema, todėl jūs galėsite tiesiog stebėti kamuoliukų traukimą, bendrauti su kitais dalyviais bei tikėtis didžiausios sėkmės laimint pagrindinį prizą. Žaidimas žaidžiamas iki kol pirmas žmogus surinks eilutę su laimingais skaičiais. Gali būti, kad bus žaidžiama toliau, kol kažkas surinks antrą eilutę bei kol visa lentelė bus užbraukta. Papildomi raundai priklauso nuo žaidimo versijos.

Kokios yra Bingo žaidimo versijos

Kadangi žaidimo taisyklės yra labai paprastos ir perprasti jas jums užtruks vos keletą minučių, daugiau dėmesio galima skirti į skirtingas žaidimo versijas. Kadangi žaidimas yra populiarus visame pasaulyje, kai kurios šalys susikūrė savo versijas, kurios taip pat išpopuliarėjo skirtingose šalyse, tuo tarpu žaidžiant internete galima visas šias skiringas versijas rasti vienoje vietoje. Pagrindinės šio žaidimo versijos yra:

Bingo su 90 kamuoliukų – Tai tradicinis žaidimas, kuris pirmiausia išpopuliarėjo Jungtinėje Karalystėje, o poto ir visoje Europoje. Šiame žaidime naudojami kamuoliukai nuo 1 iki 90. Žaidimo lentelę sudaro trys eilutės su penkiais skaičiais.
Bingo su 75 kamuoliukais – Ši žaidimo versija yra tokia pati kaip ir žaidimo su 90 kamuoliukų, tačiau ši versija yra žaidžiama JAV bei Kanadoje.
Bingo su 80 kamuoliukų – Ši žaidimo versija pritaikyta žaisti internete.
Bingo su 30 kamuoliukų – Tai itin didelio tempo žaidimas, kuris dažniausiai su bilietais, kuriuose yra 9 skaičiai nuo 1 iki 30.

Ar galima Bingo žaisti internete

Nors „Bingo“ yra itin populiarus žaidimas įvairiuose salonuose, internete galimybė žaisti tikrai yra. Šis žaidimas asocijuojamas su smagiu laiko leidimu tarp kitų žaidėjų, o intriga, kuri būna laukiant kito kamuoliuko traukimo yra aukščiausias žaidimo taškas. Vis tik žaidimas internete irgi turi savų pliusų. Jums ne tik, kad nereikės išeiti iš namų, norint smagiai praleisti laiką, bet ir nereikės įsitempus ieškoti laimingojo skaičiaus bilieto lentelėje, kadangi žaidžiant internetu, sistema automatiškai laimingą skaičių pažymės už jus. Dėl šios priežasties, žaidėjai žaisdami internete renkasi daugiau nei keletą bilietų į vieną žaidimą.

Žaisti internete rekomenduojama ir tiems, kurie nori susipažinti su žaidimo taisyklėmis bei išbandyti savo sėkmę šiame žaidime. Įvairūs kazino internete suteikia galimybę žaisti visiškai nemokamai, todėl tai puiki proga išbandyti žaidimą bei perprasti visas taisykles, o gal net sukurti įvairių strategijų, kurias vėliau pritaikysite žaisdami už tikrus pinigus. Žaidžiant nemokamai, svarbu atminti tai, kad nelaimėsite tikrų pinigų, todėl norint pajausti tikrą azartą bei pasidalinti adrenalinu su kitais žaidėjais, reikės nusipirkti tikrus bilietus į Bingo žaidimą.

Patarimai žaidžiant Bingo

Naujiems žaidėjams gali kilti klausimų nuo ko pradėti bei į ką svarbiausia yra atkreipti dėmesį. Taigi, pirmiausia reikėtų pradėti nuo taisyklių persiskaitymo. Nors taisyklės ir nėra sudėtingos, jas perskaityti ir suprasti vis tiek reikia. Tuomet išsirinkti versiją bei įsigyti žaidimo bilietą. Pradžioje neskubėkite su dideliu bilietų kiekiu, pasimėgaukite ir perpraskite žaidimo taisykles. Jeigu žaidžiate internete, būtinai perskaitykite konkretaus žaidimo sąlygas, kad po to nebūtų nesusipratimo, kad kažkas atsitiko ne taip.

Pradžioje žaiskite žaidimus, kuriuose bilietai nėra brangūs. Visada galima rasti žaidimų, kurie skirti žaidėjams su mažesniais biudžetais. Labai svarbu yra kontroliuoti save bei jausti žaidimo ribas. Taip pat, ieškokite žaidimų, kuriuose yra mažiau žmonių, venkite žaisti tomis valandomis, kai yra itin daug žmonių. Šį žaidimą laimi tas, kuris pirmas surinks eilutę, tad jeigu žaidime, kuriame žaisite ir jūs bus mažiau žmonių, padidėja šansas laimėti.

Būtinai pasinaudokite įvairiais bonusais bei premijomis. Naujai užsiregistravusiems žaidėjams, įvairūs bingo salonai internete siūlo nuolaidų. Tai puiki proga įsitraukti į žaidimą nerizikuojant didelėmis sumomis.

Relevant news