Loterijos

loterijos

Loterija senų laikų jau gerai žinomas terminas, kuris apima įvairaus tipo loterijų žaidimus. Loterijos būdu anksčiau žmonės ne tik žaisdavo žaidimus pinigams laimėti, tačiau tai buvo lyg burtų traukimas, kam atiteks tam tikros pareigos, laimės įvairius prizus bei turės atlikti tam tikras užduotis.

Kaip žaisti loterijose?

Žaisti loterijose yra vienas iš lengviausių būdų dalyvauti azartinėje veikloje. Dalyvaujant loterijoje dažniausiai jums nieko nereikės daryti. Šie žaidimai yra paremti sėkmės principu ir dažniausiai jūs net neturėsite galimybės pasirinkti nei savo mėgstamų skaičių, nei simbolių. Vienintelis dalykas, kuris bus jūsų rankose, tai loterijos bilieto pasirinkimas.

Loterijos gali būti labai skirtingos, todėl vienų taisyklių čia nėra. Dažniausiai tai būna įvairūs žaidimai su kamuoliukų ridenimu. Tai šiek tiek panašu į Keno žaidimą, tačiau loterijos yra daug platesnė sąvoka ir čia su vienu bilietu galima dalyvauti keliuose žaidimuose, kuriuos organizuoja loterijos kūrėjai. Pavyzdžiui, su vienu bilietu galima laimėti piniginius prizus, kurie priklausys nuo to, kiek jūsų loterijos biliete bus laimingų kamuolių, o taip pat, loterijos organizatoriai atsitiktiniu būdu išrinks papildomų prizų nugalėtojus, kurie bus renkami pagal bilieto numerį.

Kodėl verta žaisti loterijose?

Loterijose verta žaisti todėl, kad žaidimo taisyklės yra labai paprastos. Viskas ko reikia, kad dalyvautumėte loterijoje yra loterijos bilietas. Dalyvauti šiame žaidime galima net jeigu nėra galimybės stebėti pačios loterijos, jūs pasitikrinti ar laimėjote galėsite iš karto, kai loterija pasibaigs ir oficialūs rezultatai bus suvesti į sistemą. Loterija pasižymi tuo, kad čia galima laimėti ne tik pinigų, bet ir įvairių prizų. Loterijos pritraukia savo žaidėjus kurdamos pramogines laidas, kuriose žmones gali stebėti loteriją gyvai savo televizorių ekranuose. Tai yra ne tik galimybė laimėti įvairių prizų bei nemažą pinigų kiekį, bet ir smagiai praleisti laiką su šeima bei draugais. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad loterijos bilietai dažniausiai kainuoja tik kelis eurus, o prizai būna itin vertingi.

Kokie yra didžiausi loterijų laimėjimai?

Loterijos yra populiarios visame pasaulyje, tad ir didžiausi laimėjimai yra labai skirtingi. Pavyzdžiui, JAV, kur loterijos yra itin mėgstamos, pagrindiniai prizai gali siekti dešimtis ar net šimtus milijonų eurų. Tuo tarpu Lietuvoje, viena iš populiariausių loterijų yra „Teleloto“, čia pagrindinis prizas yra apie 300 tūkst. eurų. Taip pat, Lietuvoje galima žaisti ir „Vikingų loto“, čia pagrindinis prizas gali siekti daugiau nei kelis milijonus eurus. Dažniausiai, loterijų pagrindiniai prizai priklauso nuo loterijoje dalyvaujančių žmonių kiekio. Yra tokių loterijų, kurių pagrindinis prizas būna neaiškus dar ilgą laiką, kadangi žmonės pirkdami bilietus didina pagrindinį prizą. Taip pat, jeigu loterijos metu pagrindinis prizas nebūna laimėtas, jis persikelia į kitą žaidimą ir dažniausiai jo dydis būna dar didesnis.

Kur galima žaisti loterijose?

Norint dalyvauti loterijose anksčiau reikėdavo nusipirkti bilietą įvairiose parduotuvėse arba spaudos kioskuose, tačiau dabar viskas pasikeitė. Norint žaisti loterijoje, bilietus jūs galite įsigyti internetu. Tai reiškia, kad tiek kompiuteriu, tiek mobiliaisiais įrenginiais galite nusipirkti bilietus į skirtingas loterijas ir dalyvauti jose niekur neišėjus iš namų. Loterijos dažniausiai turi vaizdo transliaciją, todėl populiariausias loterijas Lietuvoje galite stebėti televizorių ekranuose bei kompiuteriuose.

Ar žaisti loterijose internetu yra saugu?

Žaisti loterijose internetu yra taip pat saugu kaip ir nusipirkus bilietą parduotuvėje. Internetu žaisti, galbūt, net yra saugiau, kadangi čia beveik nėra galimybės prarasti loterijos bilieto, tuo tarpu nusipirkus jį gyvai, galima netyčia pamesti. Žaidimas internete niekuo nesiskiria nuo bilieto įsigijimo parduotuvėje, visi kartu dalyvausite toje pačioje loterijoje. Žaidžiant internetu, yra galimybė visus loterijų bilietus turėti vienoje vietoje, taip pat, yra didesnis loterijų pasirinkimas. Internete yra tokių loterijų, į kurias bilietų parduotuvėje nenusipirksite, tačiau tai nereiškia, kad loterija yra nesaugi. Loterijas, kurias randate internete, būtinai patikrinkite, jeigu jos bus organizuojamas organizatorių, kurie turi licencijas, loterija bus tikrai saugi.

Ar galima loterijas žaisti nemokamai?

Deja, bet loterijų žaisti nemokamai galimybės nėra. Tačiau jūs pačią loteriją galite stebėti ir neturėdami bilieto. Loterijos yra išskirtinės tuo, kad čia nėra taisyklių, kurias reikia mokytis, o laimėjimas priklauso nuo sėkmės bei organizatorių sugalvoto loterijos rezultatų pateikimo būdo. Kadangi norint žaisti loterijoje reikia nusipirkti loterijos bilietą, nemokamų žaidimų nebūna. Taip yra todėl, kad loterijos nėra tam pritaikytos.

Kaip atsiimti loterijoje laimėtus pinigus?

Jeigu dalyvavote loterijoje ir laimėjote pinigus, atsiimti juos galėsite ten, kur pirkote bilietą. Jeigu bilietus pirkote internetu, jūsų laimėjimas dažniausiai yra pervedamas į paskyrą loterijos puslapyje. Iš ten laimėjimą galimą išsitraukti tokiu pačiu būdu, kaip ir papildėte paskyrą. Lietuvoje populiariausi išmokėjimo būdai yra kreditine (visa ir mastercard) kortelėmis, bankiniu pavedimu bei elektroninėmis sąskaitomis. Dažniausiai išmokėjimas gali užtrukti kelias darbo dienas, todėl prieš atlikdami išmokėjimą, pasiskaitykite sąlygas.

Kokie yra pagrindiniai loterijų tipai?

Kaip jau minėjome pradžioje, loterijų žaidimai gali būti labai skirtingi. Didžiosios arba nacionalinės šalies loterijos dažniausiai būna rengiamos kartą per savaitę, kartą per mėnesį arba dar rečiau. Kuo rečiau vyksta loterijos, tuo dažniausiai didesni būna priziniai fondai. Žaidžiant loterijas internete, galima rasti platesnį pasirinkimą, tarp kurio yra ir tokių loterijų, kur tiražai vyksta kas 5 arba 10 minučių. Taip pat, yra tokių, kurios vyksta kiekvieną dieną bei kelis kartus per savaitę. Dažniausiai loterijos yra skirstomos paprastas loterijas, kurios vyksta itin dažnai, į pramogines bei komercines loterijas ir į nacionalines loterijas.

Relevant news