Lucky Lady’s Charm

Lucky-Lady-Charm

Tai yra Novomatic komandos darbas, kuris tikrai savo viršeliu atkreipia ne visų dėmesį. Šviesiaplaukė mergina yra pagrindinė šio žaidimo veikėja, todėl nemažai žaidėjų nepasirenka šio žaidimo dėl ten vyraujančių spalvų ir pirmo įspūdžio nusistatymo. Vis tik šis žaidimas yra vertinamas už savo funkcijas bei pačio žaidimo taisykles, o ne už tai, kokią grafiką bei muziką pateikia šio žaidimo kūrėjai. Nors daugumos skonis yra skirtingas, yra nemažai žaidėjų, kuriems netrukdo nei ryškios spalvos, nei lengva muzika fone. Šis žaidimas yra priskiriamas prie klasikos kategorijos todėl, kad tai buvo vienas iš tų pirmųjų žaidimų, kuris kartu su vaisiniais automatų žaidimais buvo pagrindiniai žaidimai šioje industrijoje.

Žaidimas yra labai paprastas, o jį sudaro standartiniai 5 būgnai ir keturios eilutės bei 9 mokėjimo eilutės. Statymų rėžiai tikrai gan platūs – 0.01 iki 450.00. Tai suteikia galimybę žaisti visiems – ir tiems, kurie stato mažai, ir tiems, kurie nevaržo savęs ir žaidžia didesnėmis sumomis. Šio žaidimo teorinė grąža yra net 97% ir tai yra vienas iš tų žaidimo elementų, dėl ko šis žaidimas yra taip vertinamas. Simboliai, kurie jus sups žaidimo metu yra standartiniai kortų simboliai, jie yra mažiausios vertės statymai, taip pat boružėlės, dobilo lapas, šviesiaplaukės merginos atvaizdas. Bonusų šis žaidimas pasiūlyti daug negali, tačiau atsisukę skateriai jums padovanos 15 nemokamų sukimų.

Šį žaidimą žaidžia visi, todėl ir rekomenduoti jo tam tikrai žaidėjų grupei būtų neteisinga. Tai puikus žaidimus naujokams, kadangi paprastos žaidimo taisyklės leidžia pajausti ir suprasti kaip veikia lošimų automatų žaidimai. Didelis RTR leidžia ne tik mokytis, bet ir laimėti pinigų. Patyrę žaidėjai čia ateina atsikvėpti nuo itin įtraukiančių žaidimų, kuriuose labai daug veiksmo, tuo tarpu čia žavi šviesiaplaukė mergina nereikalauja jokių didelių pastangų, tereikia pasirinkus savo norimą sumą sukti ir tikėtis, kad šį kartą jackpotas bus jūsų. Tai žaidimas, kuris savo savybėmis atperka ne visiems patinkančias spalvas ir visą žaidimo temą.

Relevant news