The Mummy

Tikriausiai daugelis esate matę legendinį filmą „Mumija“. Jeigu esate jaunesnės kartos žaidėjas ir šio filmo nematėte, tai išbandę šį žaidimą net neabejojame, kad susidomėsite pažiūrėti ir patį filmą. Tiems, kurie matė filmą, tikrai rekomenduojame išbandyti šį žaidimą bei prisiminti pilną staigių įvykių filme turėjusį veiksmą. Šiame žaidime įdomybių kaip ir filme tikrai netrūks, o įvairūs žaidimo rėžimai bei bonusų sistema ne tik, kad neleis nuobodžiauti, bet privers pagalvoti ir pasistengti, kad būtų laimėtas pagrindinis prizas.

Žaidimą sudaro 5 besisukantys būgnai ir yra 25 mokėjimo eilutės. Monetos vertę reikės išsirinkti tarp 0.01 ir 1. O dar pasimėgauti puikiu žaidimo dizainu, grafika ir muzika leis automatinė sukimų funkcija. Tarp simbolių jūs pamatysite ginklus, knygą, lempas bei kitus įrankius, kurie buvo naudojami vaikštant po piramides ir ieškant mumijos, taip pat tarp pagrindinių simbolių pamatysite pagrindinius filmo aktorius.

Vienas iš pagrindinių bonusų žaidime vadinasi „Lost City Adventure“, jis įsijungia bet kuriuo žaidimo metu, o tada jums reikės pasirinkti vieną iš 6 galimų rėžimų. Žaisite su nauju rėžimu iki tol, kol laimėsite naują. Per šį pagrindinį bonusą žaidėjai turi atidarinėti skrynias, kad laimėtų įvairius prizus, o taip pat yra galimybė atrakinti papildomus žaidimus. „The Mummy Hunt“ bonusas įsijungia tada, kai atsisuka du mumijos simboliai, tada prasideda naujas žaidimas, kurio metu žaidėjai turi ieškoti mumijų piramidėje. Kuo daugiau mumijų nužudysite, tuo didesnį piniginį prizą laimėsite. Nemokamų žaidimų rėžimas įsijungia tada, kai atsisuks trys arba daugiau nemokamų žaidimų simboliai.

Kaip jau supratote, šis Playtech komandos darbas yra išskirtinis savo tematika bei siūloma žaidimo forma. Naujokams rekomenduojama žaisti lengviausią lygį ir neįsitraukti į papildomus žaidimus, kol pilnai nesuprasite visų žaidimo subtilybių. Daugiau patirties turintys žaidėjai šį žaidimą žaidžia ne tik dėl įdomių ir smagių bonusų, bet ir dėl to, kad teorinė grąža šio žaidimo yra net 96.8%, o tai yra daugiau nei vidutinis lošimų automatų žaidimu RTP.

Relevant news