Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood

sherlock-holmes

Išgirdus Šerloką Holmsą, tikriausiai net nekyla klausimų, kas tai per žmogus. Šis veikėjas išgarsėjęs knygose bei filmuose, dabar yra ir lošimų automatų pasaulyje. IGT žaidimų kūrimo komanda nusprendė garsiausią detektyvą perkelti į automatų žaidimus bei suteikti galimybę žaidėjams pasinerti į paslaptingumo pasaulį. Kadangi žaidimo tema yra išskirtinė, jūsų laukia neįprasti bonusai, o pati atmosfera pilnai atspindi tai, su kuo mes tapatiname šį detektyvą.

Žaidimą sudaro 5 besisukantys būgnai su trimis eilutėmis, iš viso yra 30 mokėjimo eilučių. Mažiausia statoma suma yra 60 monetų, o monetos vertė gali būti nuo 0.01 cento iki 30 eurų. Čia tarp simbolių pamatysite įvairius Šerloko Holmso daiktus, kuriuos jis naudodavo bandydamas išsiaiškinti nusikaltimus, o po vertingiausiais simboliais slepiasi pagrindiniai filmo veikėjai. Tad jeigu esate skaitę knygą arba žiūrėję filmus, šis žaidimas jums bus labai artimas, kadangi visi simboliai jums leis prisiminti tai, ką matėte ar skaitėte.

Tarp įvairių žaidimo bonusų, vienas bonusas yra išskirtinis tuo, kad jums kuriam laikui reikės pamiršti simbolių sukimą bei turėsite progą pasinerti į detektyvo kailį. Jums ekrane atsiras kambarys, kuriame matysite įvairius daiktus. Paspaudę ant tų daiktų, jūs laimėsite skirtingas sumas pinigų, o šis bonusas jums leis dar stipriau įsijausti į Šerloko Holmso gyvenimą. Bonusas įdomus tuo, kad į lošimų automatų žaidimą įtraukia kažko naujo ir leidžia pačiam žaidėjui padaryti konkretų sprendimą, po kurio jis galės džiaugtis piniginiu laimėjimu.

Žaidimo tema yra žinoma visiems, todėl tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žaidėjai šį žaidimą gali žaisti be jokių problemų. Pačios žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, todėl net ir naujai pradėjusiems žaisti, šio žaidimo nevertėtų apeiti, kadangi įsitraukti tikrai nebus sudėtinga. Dideli monetos vertės rėžiai leidžia šį žaidimą žaisti saugesniu arba drąsiu variantu. Patyrė žaidėjai čia ateina su dideliais finansiniais lūkesčiais ir dėl galimybės žaisti didelėmis sumomis. Tačiau net ir statydami minimalias sumas šio žaidimo sukimuose, jūs galite laimėti tikrai nemažai, kadangi kai kurie bonusai jūsų statoma sumą padaugina 300 ar net 500 kartais.

Relevant news